Na samoj rivi grada Krka, izvan kamenih zidina uz miris mora, nalazi se slastičarnica koja već godinama donosi radost – Casa del Padrone. Mjesto gdje torta nije samo desert, već prava mala svečanost. Ako prolazite ovih dana, nemojte se iznenaditi ako vam pažnju ukrade torta prepuna svježih jagoda i borovnica – prava eksplozija boja i okusa koja izgleda kao da je stvorena baš za uskrsni stol.
Ova torta nije proizvod industrije ni masovne proizvodnje. Ona je djelo vrijednih i talentiranih slastičarki koje s ljubavlju i preciznošću stvaraju slatke čarolije, koristeći isključivo prave sastojke i ručni rad. Njihove ruke stoje iza svakog sloja, svake dekoracije, svakog savršenog zalogaja. I upravo to čini razliku.

Iza brenda stoji obitelj Jurešić – Sanela i Deni, koji su pokrenuli ovu priču prije 22 godine, a danas je s jednakim entuzijazmom nastavljaju njihove kćeri Stela i Luna. Njihova slastičarnica Casa del Padrone nije samo mjesto gdje se jedu kolači – to je mjesto gdje se uživa u svakom detalju, oni okupljaju tim, brinu o svakoj sitnici i grade prostor u kojem kvaliteta, poštovanje i zajedništvo dolaze na prvo mjesto.

U Casa del Padrone se zna što je važno – obitelj, ljudi i pošten rad. Zato ne rade nedjeljom – jer dan za obitelj je bitan, a ravnoteža temelj svakog uspjeha.
Ako planirate izlet za vikend, Krk je idealan izbor – more, sunce i torta koju se ne zaboravlja. Svratite do Casa del Padrone, probajte slatku čaroliju i osjetite atmosferu mjesta koje živi svoje vrijednosti – u svakom zalogaju.
Pripremila: Stilueta, fotografije: Casa del Padrone