back to top
21 C
Rijeka
Utorak, 8 srpnja, 2025

Pro-femina konferencija u Zagrebu otvorila nove teme.
P

Objavljeno:

U ambijentu modernog hotela Zonar, pod aromatičnim oblakom Spring Aira i u cvjetnoj scenografiji studija Diši na nos, Baos i Padma, 28. svibnja 2025. održana je prva Pro-femina konferencija u organizaciji časopisa Ljepota&Zdravlje. Elegantno i sadržajno, okupljanje pod temom “Najbolja verzija sebe” okupilo je vodeće stručnjake iz područja zdravlja, ljepote i wellnessa, ali i niz entuzijastičnih posjetitelja željnih znanja, inspiracije i osobnog rasta.

Pod pokroviteljstvom glavnog sponzora, brenda Eucerin, konferencija je otvorena panelima o staničnoj njezi i odgovornom izlaganju suncu, uz podršku vrhunskih stručnjaka iz Poliklinike Zahi, BINOVA i Dermamed, kao i Centra NutriMarLin.

Posebno zanimanje izazvali su Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetic serum i tema epigenetike u njezi kože.

profemina

Stručno moderirani paneli pod vodstvom Tončice Čeljuske, Mirne Zidarić i Edine Pršić Babić dotaknuli su i osjetljive, ali ključne teme hormonalne ravnoteže i zdrave prehrane.

Panel “Hormoni u ravnoteži” okupio je stručnjakinje iz Gynexperte, endokrinologije i kliničke psihologije, dok je tema cleaneatinga rasvijetljena kroz iskustva Sebastijana Orlića, Maje Brekalo i Tina Prosenika iz Grunteka.

profemina

Case study segmenti dodatno su obogatili program: Johnson & Johnson podržao je edukaciju o fibrilaciji atrija, dok su se burnout i fitness nakon četrdesete približili publici kroz osobna iskustva terapeutkinje Dubravke Fazlić i trenerice Zorane Jagodić.

Emotivan završetak donijela je Ana Radišić, lice s naslovnice, koja je s Edinom Pršić Babić podijelila svoj put do najbolje verzije sebe.

profemina

Uz sadržajan program, posjetitelji su se tijekom pauza osvježili sokovima OPG Rossi, kavom Barizza i hormonalno balansirajućim napitcima Materie, a u expo zoni isprobali Larq boce, Vell ICAROS iskustvo, savjetovanja Tattoo Clinica te chair masaže za brzi reset.

Konferenciju su dodatno podržali i brendovi ChillyAvonTinkturaMelemKorres i Jana Nails, čiji su se proizvodi našli i u raskošnim goodie bagovima.

profemina

Organizaciju ovog inspirativnog događaja omogućila je agencija ANTE, a konferenciju su kao savršeno mjesto susreta znanja, iskustva i osobnog razvoja svojim prisustvom učinili nezaboravnom svi partneri, govornici i sudionici.

profemina

Uspješan početak nove tradicije – Pro-femina konferencija već je u svom prvom izdanju dokazala da elegancija, sadržaj i briga o sebi mogu i trebaju ići ruku pod ruku.

profemina
profemina
profemina
profemina
profemina
profemina
profemina
profemina
profemina
profemina
KATEGORIJE:

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime
Captcha verification failed!
Captcha korisnički rezultat nije uspio. molimo kontaktirajte nas!

PODIJELI

objave
povezane

Urban&4 slave 30 godina zajedništva koncertom “Nitko osim nas”

Na koncertu simboličnog naziva "Nitko osim nas", 16. prosinca u Areni...

Rovinj spreman za Weekend.18! Predstavljeno čak 6 festivala

Šest festivala, devet dvorana, tri dana i pregršt zabave...

Zadnja subota u ZTC-u! Ljetni popusti koji se ne propuštaju!

Ove subote, 28. lipnja, pripremite se za najbolji šoping...