back to top
24 C
Rijeka
Utorak, 29 travnja, 2025

THE GREEN HUB i Projekt O2 udružili snage i bore se za zeleniju budućnost
T

Objavljeno:

Potaknuti problemima vezanim uz utjecaj klimatskih promjena na pojedince, društvo, ekosustav i poslovanje, platforma THE GREEN HUB i stručnjaci iz organizacije Projekt O2 dogovorili su zajedničku suradnju kako bi odgovornim kompanijama koje prepoznaju potrebu za promjenama i održivim poslovanjem pružili podršku kroz projekte društvene odgovornosti.

Ovom suradnjom zainteresirane organizacije moći će dobiti sveobuhvatna rješenja za jednu od gorućih tema vezanih uz zaštitu okoliša – deforestaciju. Program THE GREEN HUB-a i Projekta O2 uključuje organiziranu sadnju stabala na pažljivo biranim lokacijama, komunikaciju prema ciljanim javnostima te edukaciju i aktivaciju zaposlenika kako bi doprinijeli pozitivnim promjenama u očuvanju okoliša.

“Suradnja s partnerima iz Projekta O2 idealno se nadopunjuje s vrijednostima platforme THE GREEN HUB. Kompanije koje svjesno sudjeluju u akcijama pošumljavanja bolje se povezuju sa svojim zaposlenicima, direktno doprinose lokalnoj zajednici te služe kao primjer održivog poslovanja.” – izjavila je Tihana Veljačić, suosnivačica platforme THE GREEN HUB.

„Iznimno nam je drago što smo pokrenuli suradnju s platformom THE GREEN HUB. Njihovo bogato iskustvo u sferi komunikacijskog i ekokonzaltinga, društveno odgovornog poslovanja i zaštite okoliša dodatno će zaokružiti naše projekte i napore u sferi očuvanja biološke raznolikosti. Da smo na pravom putu pokazuju i planovi Vlade Republike Hrvatske u pogledu planskog pošumljavanja Hrvatske, koje je nedavno najavio premijer Andrej Plenković.” – izjavio je Goran Ladišić, suosnivač, Projekt O2.

Foto: PR

KATEGORIJE:

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime
Captcha verification failed!
Captcha korisnički rezultat nije uspio. molimo kontaktirajte nas!

PODIJELI

objave
povezane

”U keramiku se iskreno zaljubljujem nekoliko puta tjedno”, Ivana Vukićević, Riva Ceramics

Ivana Vukićević, osječka glumica, lutkarica i redateljica, svoje kreativne...

Krešimir Bračić novi je predsjednik Hrvatske udruge poslovnih savjetnika

Na  Skupštini Hrvatske udruge poslovnih savjetnika (HUPS) izabran je...

Rebeka i Severina zajedno u spotu koji ima snažnu poruku. Spot je snimio i montirao i naš suradnik Val Pulić.

When Prince Charming Becomes Prince Harming... Rebeka objavljuje svoj novi...

Baby Lasagna uskoro objavljuje album. Poslušajte novu pjesmu ,,Stress”

„Stress” ili „Party”, procijenite sami – poslušajte novi singl! Aktualni...